Hakkımızda

Semt Rehberim 2017 yılından beri kullanıcılar ile firmaları buluşturan bir kuruluştur. Bir çok değerli firma ve kullanıcı sayesinde Türkiye’de ilgi gören siteler arasında yerimizi almaktayız. Teknolojinin gelişmesi ve bununla birlikte İnternet kullanımın artmasıyla beraber Semt Rehberim’e ilgi de önem ve değer olarak artmıştır. Semt Rehberim ilk kurduğumuz zamanlarda kısıtlı imkanlarla işler yapan küçük firmalarımız artık orta ve büyük ölçekli firmalar haline gelmiştir. Büyük firmalarımızın ise büyümeye devam etmiş ve Türkiye de önemli işlem hacimlerine ulaşmışlardır.

 

Semt Rehberim Küçük yada büyük fark etmeksizin firmalarına kullanıcılarının önerilerine her zaman açık ve önem veren bir firma olmuş, olacaktır. Firmalarımızdan gelen talepler doğrultusunda sistemimizi güncelleyerek Teknoloji’ye ayak uydurarak yolumuza devam etmekteyiz. Kullanıcı deneyimini gerek diğer reklam mecraları gerekse anlaşmalı olduğumuz, anlaştığımız reklam ağlarıyla üst düzeye çıkararak kullanıcılarımızı ve firmalarımızı bu güne kadar mutlu ettik ve mutlu etmeye devam edeceğiz.

 

Geleceğin ne gösterebileceğini bu günden görmenin ne kadar zor olduğunun bilincindeyiz. Yeni oluşumlar, yeni projeler ve yeni bir geleceği hatasız eksiksiz kurmanın telaşıyla her güne uyanan bir firma olmaktan her zaman gurur duyacağız.

 

Sağlıcakla Kalın..